شراط ارائه خدمات


شراط ارائه خدمات در وب سایت جی اف ایکس پرشیا


۱. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
۲. این وب سایت یک دانلود سنتر بوده و اکثراً منابعی را با لینک غیر مستقیم و مستقیم با سرعت بالا بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه دریافت شده از این بابت بوده و این هزینه شامل دسترسی به فایل های تولید شده توسط مدیران این وب سایت نمی باشد.
۳. منابع قرار گرفته زبان اصلی (انگلیسی) بوده و برخی که از قالب‌هایی که امکان راست چین شدن (طبق اظهارات سازنده آن) دارند در مطلب ذکر شده است.
۴. منابع قرار گرفته بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.
۵. هزینه عضویت ویژه فقط جهت دسترسی به منابع قرار گرفته در سایت بوده و مرتبط با یک فایل نمی‌باشد.
۶. فایل های فارسی شده و توسعه داده شده توسط وب سایت جی اف ایکس پرشیا فقط برای کاربران ویژه پلن سوپر هیرو قابل دسترسی میباشد.
۷. کلیه منابع فاقد لایسنس معتبر بوده و مسئولیت تهیه و استفاده از آن بطور کامل بر عهده کاربر می‌باشد. ممکن است برخی از منابع نیاز به فعال‌سازی داشته باشند که خارج از مسئولیت سایت است.
۸. در صورت تمایل اقدام به تهیه لایسنس و رعایت کپی رایت، از طریق کلیک بر روی لینک "سایت منبع" اقدام به خرید نسخه اصلی نمایید.
۹. وب سایت جی اف ایکس پرشیا هیچگونه تعهدی بابت قرار دادن فایل‌های درخواستی کاربران و نسخه‌های به‌روز شده آنها نداشته و تنها در صورت موجود بودن آن را قرار خواهد داد.
۱۰. کلیه حقوق اختصاصی این سایت اعم از نام و برند، قالب سایت، منابع ویژه تولید شده و ... محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد قانونی است.

عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.